Sava Daba

Sava Daba ir piedzīvojumu izglītībā balstīts āra piedzīvojumu izglītības projekts, kas piedāvā caur pieredzi dabā atklāt jaunas prasmes, iepazīt sevi, līdzcilvēkus, darbu komandā un atklāt vērtības, kas ir kvalitatīvas un atbildīgas dzīves pamatā.

Sava Daba aktivitātes tiek organizētas brīvā dabā dažādās Latvijas vietās. Mēs esam atvērti dažāda veida sadarbībai ar bērnu sociālā atbalsta dienas centriem, skolām un citām interešu grupām, kas vēlas sadarboties pusaudžu un jauniešu darbā.

Sava Daba projektu īsteno apmācīti jauniešu vadītāji kopā ar brīvprātīgiem jauniešiem, kas apguvuši pirmā līmeņa mācekļu apmācības un ir gatavi ieguldīt vienaudžu darbā.

Projektu Sava Daba esam uzsākuši pavisam nesen, tādēļ arvien meklējam jaunas iespējas un kontaktus ar ko sadarboties. Organizējam gan individuāli grupas vajadzībām izstrādātu programmu, gan jau gatavas programmas 1-2 stundu, 1-2 dienu pasākumiem, kā arī vasaras nometnes. Kopā atklāsim arvien jaunus veidus kā atrašanās dabā, došanās piedzīvojumos un sevis izaicināšana dažādos pārbaudījumos palīdz bērniem atklāt garīgumu, veidot veselīgu pašapziņu un attīstīt savu personību.

Aicini mūs ciemos un pārliecinies, ka Sava Daba ir arī Tava Daba!

Seko līdzi Sava Daba aktualitātēm:
SAVADABA.LV
FACEBOOK