Sava Daba

Sava Daba ir piedzīvojumos balstīts brīvdabas izglītības projekts, kas piedāvā caur pieredzi dabā atklāt jaunas prasmes, informāciju, iepazīt sevi, līdzcilvēkus, darbu komandā un atklāt vērtības, kas ir kvalitatīvas un atbildīgas dzīves pamatā.

Sava Daba aktivitātes tiek organizētas brīvā dabā dažādās Latvijas vietās. Mēs esam atvērti dažāda veida sadarbībai ar bērnu sociālā atbalsta dienas centriem, skolām un citām interešu grupām, kas vēlas sadarboties pusaudžu un jauniešu darbā.

Sava Daba projektu īsteno apmācīti jauniešu vadītāji kopā ar brīvprātīgiem jauniešiem, kas apguvuši pirmā līmeņa mācekļu apmācības un ir gatavi ieguldīt vienaudžu darbā.

Projekts Sava Daba arvien ir atvērts jaunām iespējām, kontaktiem un sadarbībām.
Organizējam gan individuāli grupas vajadzībām izstrādātu programmu, gan jau gatavas programmas 2-6 stundu, 1-2 dienu pasākumiem, kā arī vasaras nometnes. Kopā atklāsim arvien jaunus veidus kā atrašanās dabā, došanās piedzīvojumos un sevis izaicināšana dažādos pārbaudījumos palīdz bērniem un jauniešiem atklāt garīgumu, veidot veselīgu pašapziņu un attīstīt savu personību.

Aicini mūs ciemos un pārliecinies, ka Sava Daba ir arī Tava Daba!

Seko līdzi Sava Daba aktualitātēm:
SAVADABA.LV
FACEBOOK
INSTAGRAM