Par mums

Kopā ar draudzēm kalpot bērniem

Bībeles draugu līga ir organizācija, ko veido brīvprātīgie no dažādām kristīgām draudzēm. Mūs vieno kalpošana bērniem – katras baznīcas šodienas un nākotnes draudzei. Mūsu misija ir palīdzēt draudzēm aizsniegt tos bērnus, kuri vēl nepazīst dzīvi ar Dievu.

Mēs pastāvam, lai ieklausītos draudžu un sabiedrības vajadzībās un kalpotu tajās. BDL sadarbojas ar draudžu kalpotājiem, lai aizniegtu tos, kas vēl nav draudzēun kalpotu bērniem. Mēs nekopējam to, ko dara draudzes, dažkārt mēs esam celmlauži takām, kur neviens nekad agrāk nav gājis.

Mēs iedrošinām ikvienu saņemto ticības dāvanu un kalpošanas iemaņas, kas saņemtas BDL dot tālāk, iesaistoties draudzes dzīvē un kalpošanā. Brīvprātīgie atzīst, ka kalpošana darbojoties kopā ar cilvēkiem no dažādām draudzēm ir viņus bagātinājusi un devusi iedvesmu tālākai kalpošanai savā draudzē.

Bībeles draugu līga starptautiski pazīstama ar nosaukumu Scripture Union un jau 150 gadus darbojas vairāk nekā 130 valstīs pasaulē. Latvijā darbojamies jau 24 gadus.

Kontakti
 • Biroja adrese

  Lāčplēša iela 37, Rīga, LV – 1011

 • Līga Cepurīte

  Mob. 28608444

  liga@bdl.lv

 • Ričards Čodars

  Mob.28288886

  ricards@bdl.lv

Darbinieki
Līga Cepurīte
Līga Cepurīte
Vadītāja

Biedrības Bībeles draugu līga rekvizīti

Biedrība Bībeles draugu līga
Reģ. Nr. 50008064641
Konta nr. LV98HABA0551044684795

Biedrībai ir Sabiedriskā labuma statuss, kas ziedotājiem dod iespēju saņemt nodokļu atlaides neatkarīgi no ziedojuma mērķa (ziedojumus var iekļaut savā ikgadējā ienākumu deklārācijā).

Brīvprātīgie ir mūsu dāvana