Nometnes vieta

Vieta tagadnei un kopībai

Piedāvājam vietu bērnu un ģimeņu atpūtai un pasākumiem. Esam iekopuši vietu, kas ir brīva no pārlieku daudz robežām, kur var skriet, peldēt , elpot svaigu gaisu un vienkārši būt kopā.  Vieta, kur daba ir aizsniedzama un telti aizstāj koka namiņš. Nometnes vieta aizņem samērā plašu teritoriju, kur ir pietiekami daudz vietas gan sportiskām aktivitātēm un stratēģijas spēlēm, gan arī atpūtai, mieram un klusumam.

Organizējot savu pasākumu mūsu nometņu vietā, jūs atbalstāt mūsu misiju – veidot dabisku vidi bērnu atklājumiem ārpus pilsētas kņadas!

Iebraucot nometnes teritorijā, ceļa kreisajā pusē redzams Sporta Laukums. Tā viena daļa ir paredzēta basketbolam un volejbolam, bet otra – futbolam. Sportam atvēlētās teritorijas plašums ļauj to izmantot praktiski ikvienai sporta spēlei, stafetei, aktivitātei. Mums šeit patīk spēlēt futbolu, volejbolu, nukenbolu, laisties pa trosi un šļūkt pa ziepju plēvi.

Teritorijas kreisajā pusē ir Nakts Mājiņas. Dažās no tām ir viena telpa, dažas ir dalītas divās daļās. Tajās ir izvietotas gan parastās, gan divstāvu gultas, kur atpūsties no 6 līdz pat 12 iemītniekiem. Visās mājiņās kopā var mitināties 66 nometņotāji. Papildus 10 nometņotājus varam izmitināt uz matračiem. Bet, ja vēlies būvēt telti…arī tam pie mums ir vieta!

Turpat blakus atrodas Radošā Māja dažādām grupu darba aktivitātēm. Tajā ir trīs telpas – viena liela (30 personām), divas mazākas (8 personām).

Aiz Radošās Mājas un Nakts Mājiņām ir Dabas Amfiteātris – ieleja ar nelielu skatuvi, kur var dziedāt un spēlēt. Mēs jau šajā sezonā te izmēģināsim āra kino. Dažkārt Dabas Amfiteātri apciemo divas govis. Turpat ielejā nost no visas kņadas ir arī ugunskura vieta. Dabas Amfiteātra skatuves daļu varat izmantot arī kā vietu grupu aktivitātēm vai vienkāršai zvilnēšanai un omulīgām sarunām. Ļaujieties dabas iedvesmai un izdomājiet jaunus veidus kā to izmantot.

Labajā teritorijas pusē ir Lielā Māja, kurā nometnieki gan ēd, gan pulcējas kopā uz lielajiem pasākumiem (Lielo Māju septembrī kopā ar brīvprātīgajiem no Vācijas remontēsim un uzlabosim. Lasi vairāk šeit). Lielajā Mājā ir liela zāle ar galdiem un krēsliem un virtuve ar aprīkojumu un inventāru jūsu pavāru ērtībai. Ja jums nav pavāra…mūsu pavāri ar lielu prieku gatavos maltītes arī jūsu pasākumam! To sarunāsim atsevišķi.

Turpat līdzās Lielajai Mājai ir Mazgāšanās Māja, kas sadalīta divās daļās – zēniem un meitenēm. Katrā mājas daļā ir trīs dušas, sešas izlietnes un četras tualetes. Rindas veidojas reti.

Mazliet nostāk ir Ugunskura Vieta, kur bērniem ļoti patīk cept desas un runāt par visu ko. Noteikti neaizmirstiet desas (vismaz 95% gaļas) un citus veselīgus kārumus, lai jūsu pasākums bērniem būtu izdevies!

Mūsu vieta – tava un mana.

Visa nometņu kompleksa noma:
  • maijā un septembrī – 250 eur/dienā + maksa par patērēto elektroenerģiju.
  • jūnijā, jūlijā, augustā – 350 eur/dienā + maksa par patērēto elektroenerģiju.
Ja nometnes organizatoru mērķis atbilst Bībeles draugu līgas mērķim, iespējams vienoties par 20% atlaidi.
Pasākumiem ar cilvēku skaitu mazāku par 30 personām cena atsevišķi vienojoties. Ja vēlaties būt vienīgie nometņu vietā, tad noma par pilnu samaksu.
Ēdināšanas pakalpojumi 16 eur/dienā (iekļautas četras ēdienreizes, pēc vienošanās).
Papildus no 2018. gada plānojam piedāvāt arī laivu nomu.

Nometnes Vieta Pilsētas Bērniem tiek veidots kā kopienas projekts, tāpēc ikviens mūsu viesis ir aicināts ar mums kopā rosīties arī Talkās. Tā mēs šo vietu iekopjam par “mūsu vietu – tavu un manu” un uzlabojam to bērnu vajadzībām. Tie, kuri piedalās talkās, saņem arī atlaides savas nometnes vai cita pasākuma organizēšanai.

Sīkāku ekskursiju vari piedzīvot, ja piezvanīsi  Vinetai (26177794) vai Līgai (28608444). Pieteikt pasākumu vari aizpildot zemāk redzamo formu.

 

Pieteikuma forma (Juridiskām personām)

Pieteikuma forma (privātpersonām)