Nometnes vieta

Vieta tagadnei un kopībai

VIETA PASĀKUMAM

Piedāvājam vietu, ko esam iekopuši tieši bērnu un jauniešu nakšņošanai, klases vai interešu grupas izbraukumam, vasaras nometnēm un citiem pasākumiem. Prom no lielceļiem, brīva no pārlieku daudz robežām, kur var skriet, peldēt, elpot svaigu gaisu un vienkārši būt kopā. Mašīnas te brauc reti, pelde ezerā ir ikdiena un telti aizstāj koka namiņš. Plaša teritorija ar sporta laukumu, pļavām, ielejām, mežiem, ugunskuru un ezeru. Bērni katru gadu vēlas tur atgriezties, nosaut basas kājas un izskrieties! Te to drīkst!

Mēs garantējam, ka rezervētajā laikā jūs būsiet vienīgais klients!

EKSKURSIJAS, FOTOORIENTĒŠANĀS, PĀRGĀJIENI

Maijā un septembrī pedāvājam noorganizēt jums ekskursiju profesionāla gida vadībā pa vietējo apkārtni, pārgājienus ar fotoorientēšanos, iepazīt lauku vidi un sadraudzēties ar dabu. Bez ugunskura, desām un patiesa kopābūšanas prieka, protams, neiztikt!

  • Tematiskas ekskursijas pa Saldu (atkarībā no grupas lieluma, dalībnieku vecuma un interesēm). Aktivitātes, foto orientēšanās, kāpiens Sv. Jāņa baznīcas tornī un pilsētas vērošana no putna lidojuma.
  • Ekskursijas uz kādreizējo padomju aviācijas mērķu poligonu Zvārdē. Pagasts, kura teritorijas liela daļa joprojām ir kā vaļēja brūce Latvijas “miesā”.
  • Pārgājieni dabas izziņai nometnes apkārtnē. Dabas vērošana un izpēte: kas dzīvo tepat, mums kaimiņos – mežā, strautā, ezera krastmalā? Varam doties ciemos pie bebra un lapsas un vērot dabā augu mūža ciklu. Sastapsimies ar vēsturisko notikumu “pēdu nospiedumiem” Cieceres ezera krastos.
  • Uzdevumi vērtību iepazīšanai: “Kas esmu es? Daba? Cilvēki man apkārt?” Dažādas aktivitātes, kas aicina jauniešus domāt par to, kas ietekmē viņu ikdienu, draudzību ar citiem, kas veido viņu īpašo “ES”.
  • Fotoorientēšanās. Aktivitātes nelielām grupām atkarībā no dalībnieku vēlmēm un interesēm. Orientēšanās apkārtnē. Grupu saliedēšanas aktivitātes.
  • Nometnes aktivitāšu iemūžināšana fotogrāfijās un nelielos video sižetos.
  • Transports un šoferītis nelielu grupu (līdz 8 pers.) izbraukumiem tuvākā vai tālākā apkārtnē.
  • Palīdzība nometnes aktivitāšu un ekskursiju maršrutu (Kurzeme) plānošanā, radošās darbnīcas.

PIEDĀVĀJUMS NOMAI

Visa nometņu kompleksa noma:

  • maijā un septembrī – 150 eur/dienā + maksa par patērēto elektroenerģiju.
  • jūnijā, jūlijā, augustā – 250 eur/dienā + maksa par patērēto elektroenerģiju.

Ja nometnes organizatoru mērķis atbilst Scripture Union Latvia mērķim, iespējams vienoties par 20% atlaidi.

PAPILDUS PAKALPOJUMI

Jūsu nometnes dalībnieku vēderpriekiem piedāvājam Omītes virtuvi. Gardas maltītes, ko gatavo Omītes. Lielākā bērnu sajūsma un prieks par debesmannā!  Ēdināšanas pakalpojumi 12 eur/dienā (iekļautas četras ēdienreizes, pēc vienošanās).

Piedāvājam iespēju gatavot arī pašiem. Maksa par virtuves inventāra nomu 50 EUR/dienā.

Ekskursijas un citas aktivitātes – cena atsevišķi zvanot un vienojoties.

Nometnes Vieta Pilsētas Bērniem tiek veidots kā kopienas projekts, tāpēc ikviens mūsu viesis ir aicināts ar mums kopā rosīties arī Talkās. Tā mēs šo vietu iekopjam par “mūsu vietu – tavu un manu” un uzlabojam to bērnu vajadzībām. Tie, kuri piedalās talkās, saņem arī atlaides savas nometnes vai cita pasākuma organizēšanai.

Iebraucot nometnes teritorijā, ceļa kreisajā pusē redzams Sporta Laukums. Tā viena daļa ir paredzēta basketbolam un volejbolam, bet otra – futbolam. Sportam atvēlētās teritorijas plašums ļauj to izmantot praktiski ikvienai sporta spēlei, stafetei, aktivitātei. Mums šeit patīk spēlēt futbolu, volejbolu, nukenbolu, laisties pa trosi un šļūkt pa ziepju plēvi.

Teritorijas kreisajā pusē ir Nakts Mājiņas. Dažās no tām ir viena telpa, dažas ir dalītas divās daļās. Tajās ir izvietotas gan parastās, gan divstāvu gultas, kur atpūsties no 6 līdz pat 12 iemītniekiem. Visās mājiņās kopā var mitināties 66 nometņotāji. Papildus 10 nometņotājus varam izmitināt uz matračiem. Bet, ja vēlies būvēt telti…arī tam pie mums ir vieta!

Turpat blakus atrodas Radošā Māja dažādām grupu darba aktivitātēm. Tajā ir trīs telpas – viena liela (30 personām), divas mazākas (8 personām).

Aiz Radošās Mājas un Nakts Mājiņām ir Dabas Amfiteātris – ieleja ar nelielu skatuvi, kur var dziedāt un spēlēt. Mēs jau šajā sezonā te izmēģināsim āra kino. Dažkārt Dabas Amfiteātri apciemo divas govis. Turpat ielejā nost no visas kņadas ir arī ugunskura vieta. Dabas Amfiteātra skatuves daļu varat izmantot arī kā vietu grupu aktivitātēm vai vienkāršai zvilnēšanai un omulīgām sarunām. Ļaujieties dabas iedvesmai un izdomājiet jaunus veidus kā to izmantot.

Labajā teritorijas pusē ir Lielā Māja, kurā nometnieki gan ēd, gan pulcējas kopā uz lielajiem pasākumiem (Lielo Māju septembrī kopā ar brīvprātīgajiem no Vācijas remontēsim un uzlabosim. Lasi vairāk šeit). Lielajā Mājā ir liela zāle ar galdiem un krēsliem un virtuve ar aprīkojumu un inventāru jūsu pavāru ērtībai. Ja jums nav pavāra…mūsu pavāri ar lielu prieku gatavos maltītes arī jūsu pasākumam! To sarunāsim atsevišķi.

Turpat līdzās Lielajai Mājai ir Mazgāšanās Māja, kas sadalīta divās daļās – zēniem un meitenēm. Katrā mājas daļā ir trīs dušas, sešas izlietnes un četras tualetes. Rindas veidojas reti.

Mazliet nostāk ir Ugunskura Vieta, kur bērniem ļoti patīk cept desas un runāt par visu ko. Noteikti neaizmirstiet desas (vismaz 95% gaļas) un citus veselīgus kārumus, lai jūsu pasākums bērniem būtu izdevies!

Mūsu vieta – tava un mana.

Zvani vai raksti un brauc ciemos!

Ričards (28288886, ricards@bdl.lv)