Atbalsti

NORIJA FONDS – BĒRNU DALĪBAI NOMETNĒ

Bībeles draugu līgas vīzija vienmēr ir bijusi palīdzēt tiem bērniem, kuru ģimenes finansiālā situācija neļautu apmeklēt nometnes. Mēs aicinam tevi palīdzēt un ziedot trūcīgo bērnu dalībai nometnē.

Palīdzēsim savējiem!

Šajā gadā mēs esam atvēruši Norija fondu, lai atbalstītu bērnus no trūcīgām ģimenēm. Uz to ierosināja BDL ilggadīgais sponsors Norijs Vilsons no Skotijas. Vairāk kā 10 gadus viņš finansiāli atbalstīja Latvijas trūcīgo bērnu dalību nometnē. Pagājušajā gadā Norijs aizgāja mūžībā, bet mēs gribam turpināt viņa labo darbu. Viņa sirdī bija BDL Latvijas nometnes vieta un bērni. Tieši viņš viens no pirmajiem savulaik atbrauca no Skotijas uz mūsu nometnes vietu un sapņoja par vasaru, skrejošiem un smejošiem bērniem. Tas pārliecināja citus, ka ir vērts ieguldīt šai vietā. Mūsu sapnis ir atjaunot un radīt skaistu vietu bērniem, lai mēs kopā varam pavadīt brīnišķīgu nedēļu nometnē, iepazīstot labāk sevi, viens otru un Dievu.

Ziedo ar norādi NORIJA FONDS trūcīgu bērnu dalību nometnē.

Biedrība Bībeles draugu līga
Reģ. Nr. 50008064641
Konta nr. LV98HABA0551044684795

NOMETNES VIETA PILSĒTAS BĒRNIEM

Visus šos gadus mūsu darbības galvenais uzdevums ir bijis ne vien palīdzēt Baznīcām, bet arī aizsniegt un iepriecināt bērnus, organizējot pasākumus, kas vairo labo viņu ikdienā. Esam nolēmuši nometnes vietu veidot par atpūtas un radoša prieka vietu pilsētas bērniem. Tas nozīmē, ka piedāvajam šo vietu izmantot arī citām biedrībām un radošajām grupām, kuras organizē vasaras pasākumus bērniem, kas savā ikdienā dzīvo pilsētās un Latvijas lauku un dabas plašumus redz reti. Lai būtu pieejami labām biedrībām un iniciatīvām, esam izpētījuši, ka svarīgs priekšnoteikums biedrībām ir zema cena. Tādēļ ik gadu meklējam partnerus, kas palīdz segt remonta izdevumus un pamazām uzlabot šīs vietas kvalitāti, lai nomas maksu varētu saglabāt nemainīgi zemu. Šogad septembrī pie mums Latvijā ieradīsies 12 vīri no Vācijas, no kuriem daļa būs profesionāli būvnieki. Viņi vēlas sniegt mums savas prasmes, laiku un darbu, lai realizētu kādu no nākamajām remontu iecerēm. Mēs drosmīgi atsaucāmies viņu iniciatīvai, lai gan tajā brīdī zinājām, ka naudas mums šim darbam pagaidām vēl nav pietiekami.
Mūsu darbu sarakstā ir divas ieceres, no kurām viena tiks īstenota sadarbībā ar iepriekšminēto komandu jau šogad, otra nākamgad. Kura iecere būs pirmā, to palīdzēs izlemt arī paši brīvprātīgie, kad aprīlī ieradīsies šiet, lai apskatītu vietu un saprastu ar ko sākt:
  1. Radošo materiālu mājas sienu apdare – esošās sienas ir no skaidu materiāla, kas laika gaitā sairis, bet ēkas konstrukcija ir no dzelzs. Nepieciešams jauns apšuvums un logu nomaiņa. Materiāliem nepieciešamā summa 2700 EUR.
  2. Galvenās ēkas fasādes un virtuves atjaunošana – ēka ir koka konstrukcijas un fasādei nepieciešama pārkrāsošana, kā arī vienas sienas apšuvuma atjaunošana, grīdas ielikšana virtuvē un kosmētiskais remonts sienām. Materiāliem nepieciešamā summa 4460 EUR

Aicinam tevi atbalstīt plānoto brīvprātīgā darba veikšanu, ziedojot līdzekļus augstāk minēto būvniecības materiālu iegādei.

Ziedo ar norādi NOMETNES LABIEKĀRTOŠANAI nometnes vietas uzlabošanai.

Biedrība Bībeles draugu līga
Reģ. Nr. 50008064641
Konta nr. LV98HABA0551044684795

Nāc un iesaisties!

Kļūsti par brīvprātīgo nometnē!