Nometnes

Viena nedēļa, kas izmaina dzīvi

Mūsu nometņu mērķis ir IEDVESMOT BĒRNUS ATKLĀT BĪBELI, LAI IEPAZĪTU DZĪVI AR DIEVU, tāpēc katra nometne ir īpaša kopābūšana, kur viens par otru rūpējas un kopā atklāj un piedzīvo daudz jauna! Šo gadu laikā mūsu nometnes ir iemīlējuši vairāk kā 3100 bērnu Latvijā!

Nometnēs par dalībniekiem rūpējas brīvprātīgo vadītāju komanda, kuri ir apmācīti darbam ar pusaudžiem. Dalībnieki nometnēs dzīvo mūsu pašu iekoptajā NOMETNES VIETĀ PILSĒTAS BĒRNIEM. Bērni dzīvo nelielās koka mājiņās, istabiņās pa 5 līdz 8 dalībniekiem kopā ar vienu vai diviem vadītājiem. Mūsu nometnes ir īpašas ar to, ka tās piedāvā ne vien interesantu un aizraujošu programmu, bet arī pietiekami daudz laika BŪT KOPĀ AR KATRU NO DALĪBNIEKIEM, draudzēties un rūpēties vienam par otru. Tāpēc Bībeles draugu līgas nometnē tiek uzņemti ne vairāk kā 40 bērni, lai kopā pavadītais laiks būtu nesteidzīgs un īpašs katram no viņiem.

Nometnes programma veidota tā, lai caur aktīvām spēlēm, radošām darbnīcām, pārgājieniem un pārsteigumiem bērni atklātu Bībeli un tās Labo vēsti savai dzīvei. Pusaudžiem patīk IZAICINĀJUMI, bet mēs zinām, ka svarīga ir arī DROŠA VIDE un līdzcilvēku atbalsts, lai turpinātos SEVIS IEPAZĪŠANA un veidotos vērtīga DRAUDZĪBA. Mums rūp, lai dalībnieki nometnē ar prieku izbauda nedēļu ārpus pilsētas, uzdrīkstas draudzēties un apgūst ko jaunu.

Pieteikšanās 2018. gada nometnēm tiks izsludināta aprīlī!

Pusaudžu piedzīvojumu un jauniešu mācekļu dubult-nometne – 25.-30. jūnijs

Aicinam pieteikties brīvprātīgos kalpošanai nometnē! Raksti: liga@bdl.lv

Nometnes bildes

Nometne “Let Go(d)”
Nometne “Man ir prieks dzīvot”
Vadītāju komanda “Jauns sākums”
Nometne “Jauns sākums”

Nāc un iesaisties!

Kļūsti par brīvprātīgo nometnē!