Loading Events

« Visi Events

  • This event has passed.

Nometnes komandas seminārs

04/05/2018 - 05/05/2018

Nometnes vieta Brocēnu lauku teritorija
Lielciecere, LV3851 Latvija
Ziedojums: 10EUR
Raksti mums
Apraksts

Aicinam pieteikties brīvprātīgos kalpošanai nometnē

Ja jūti aicinājumu pavadīt vienu nedēļu darot labu, kalpojot pusaudžiem un esot līdzās ar savu piemēru, kā arī daloties ar saviem talantiem. Nāc un kalpo par bērnu grupiņas vadītāju nometnē. Tu tiksi aicināts rūpēties par 8 bērniem, būt viņu draugu un uzticamu palīgu visās lietās, kā arī palīdzēt ar saviem talantiem nometnes programmas īstenošanā. Mūsu uzdevums ir uklausīt un būt kopā, lai kopīgi piedzīvotu Dieva brīnisķo klātbūtni.

Nometnes kalpotāji pirms nometnes tiksies Komandas veidošanas seminārā (lasi zemāk). Kalpotāji iepriekš iepazīstas ar nometnes programmu, ir aicināti lūgt par dalībniekiem un nometnes norisi, kā arī palīdz sagatavot nometnes aktivitātes. Dalīties ar to, ko Dievs mums ir devis ir viegli!

Vecāki, kas piesakās kalpot nometnē saņem 60 EUR atlaidi sava bērna dalībai nometnē! Atlaide neaatiecas uz jauniešu-mācekļu grupu, kas savu atlaidi “nopelna” jau paši ar savu kalpošanu nometnē.

Piesakies kalpot nometnē:

https://goo.gl/forms/Cru3UD1h1pLwNOk23

Komandu veido kopā pavadīts laiks

Kā katru gadu pirms nometnes, arī šogad nāksim kopā, lai lūgtu, draudzētos, plānotu un veidotos par īstu komandu, kas vasarā kalpos pusaudžiem.

Komandas seminārā runāsim ar ko BDL nometnes ir īpašas, plānosim programmu un aktivitātes. Nometnes tēmas sīkāks izklāsts tiks izsūtīts katram kalpotājam pirms komandu semināra, lai jums būtu iespēja iepriekš sagatavot idejas, ko vēlaties pielikt nometnē no sevis, lai tā būtu īpaša mums katram.

2018. gada nometnes tēma – Taku meklētāji

Kādas takas mēs dzīvē staigājam, lai atrastu sevi, otru un  Dievu, lai iemācītos dzīvot kopā un pagodināt ar savu dzīvi Dievu ik dienas. Nometnes laikā runāsim par to Jēzus aicinātajiem un iesim dažādas dabas takas, trases un ļausimies piedzīvojumiem. Ikviens kalpotājs ir aicināts dalīties un iedvesmot nometnes dalībniekus ar saviem Dieva talantiem un iemācīt daļu no tiem arī jauniešiem.

Komandas semināra programma*

4. maijs, sākums 10:00

Pusaudžu dabiskais ritms un brīvā spēle. Lekcija un darbnīca, kurā atbildēsim uz jautājumiem: Kāds ir pusaudžu dienas ritms? Kādu to veido pieaugušie? Kas ir brīvā spēle un kāpēc tā ir tik nozīmīga pusaudžu attīstībā? (Vadītāja – Ina Grasmane, Mīlestības Pedagoģijas autore)

Lekcija un darbnīca par dabisko cilvēka ritmu, mūsu katra enerģijas daudzumu un tās pielietojumu komandā – talantu apvienošana, kā neizdegt kalpojot nedēļu komandā, kas jāzina par savu dabisko ritmu un kā to pielietot efektīvi. (Vadītājs – Kristaps Kravalis, pojekta Dubulttreniņš autors)

5.maijs, noslēgums 19:00

Nometnes komandas sadraudzība un saliedēšana, nometnes programmas plānošana, talantu apvienošana,

5 km komandas pārgājiens , lai palīdzētu Zanei vākt ziedojumus dalībai Leadership Lab International rīkotajās jauno vadītāju apmācībās Horvātijā.

*Nakšņošana uz vietas nometnes vietā nodrošināta. Ziedojums par gardām maltītēm 10 eur.

Informācija

Sākas:
04/05/2018
Beidzas:
05/05/2018
Ziedojums:
10EUR

Vieta

Nometnes vieta Brocēnu lauku teritorija
Lielciecere, LV3851 Latvija
+ Google Map
Tel: 28608444