Loading Notikumi

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis.

Notikums Navigation

Christian Outdoor Adventure Training

04/10/2018 - 07/10/2018

Nometnes vieta Brocēnu lauku teritorija
Lielciecere, LV3851 Latvija
Ziedojums: 70EUR
Raksti mums
Apraksts

Pirmo reizi Latvijā notiks “Christian Outdoor Adventure” praktiskās apmācības! Tajās būs iespēja apgūt dažādas āra dzīves un dabas izziņas tehnikas un metodes kā Dieva, sevis un komandas biedru iepazīšanas instrumentus, ko izmantot darbā ar bērniem un jauniešiem. Apmācības vadīs pieredzējuši un augsti kvalificēti treneri Steve & Jenny Meekers (Horvātija) un Nate Helweg (ASV). 

NOSKATIES VIDEO! https://youtu.be/ZjOXXYI_8LQ

Apmācības notiks 4.-7. oktobrī, BDL Nometnes vietā.
Dalības maksa 70 EUR. Nakšņošana un ēdināšana iekļauta cenā.

Piesakies! Vietu skaits grupā ierobežots! 

Apmācībās gaidīts ikviens, kuram patīk daba un ir vēlme strādāt ar bērniem un jauniešiem!
TU UZZINĀSI KĀ DABA VAR KALPOT PAR SEVIS, KOMANDAS UN VISA RADĪTĀJA ATKLĀŠANAS UN IEPAZĪŠANAS INSTRUMENTU. Apgūto varēsi izmantot kā kalpošanas rīku organizējot “citādas jauniešu tikšanās”, nometnes un citus pasākumus. Tā būs iespēja apgūt prasmes un iemaņas, kas palīdz efektīvi izmantot Dieva radīto kā kalpošanas rīku.

Programma sadalīta 3 daļās – ievads, prakse un vadīšana. KATRAM DALĪBNIEKAM BŪS IESPĒJA APGŪT PRAKTISKAS IEMAŅAS UN PIELIETOT TĀS PRAKSĒ. Kursu dalībnieki saņems apliecinājumu par kursa apgūšanu.

PROGRAMMA:
– 5 Senses Nature Hike – Piedzīvosi un izjutīsi dabu ar visām 5 maņām;
– Bushcraft – Apgūsi un praktizēsi vērtīgas āra dzīves iemaņas;
– Team Orienteering – Atklāsi kā veidojas komanda.
– Backpacking – Izaicināsi paplašināt savas komforta robežas.
– Bible Studies – Kā kļūt par patiesu paraugu un līdzgaitnieku jaunajiem Kristus sekotājiem.

PROFESIONĀLI APMĀCĪBU VADĪTĀJI AR ILGGADĒJU PIEREDZI

Steve Meeker
(Horvātija)
Absolvējis Moody teoloģisko institūtu Čikāgā, ASV (Moody Theological Seminary) ar specializāciju miultikulturālās līderības un pieredzē balstītās mācīšanās jomā (experiential learning), Stīvs vada Scripture Union nometņu un apmācību centru Horvātijā, kā arī viņam ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze mācot dažādas āra dzīves prasmes sākot ar klinšu kāpšanu, kanoē laivošanu un loku šaušanu un beidzot ar pārgājieniem un izdzīvošanu ekstremālos apstākļos. Vairāk lasi http://www.dpbhouse.org/about-us.html

Nate Helweg
(ASV)
Neits ir ieguvis maģistra grādu Āra dzīves jeb Outdoor izglītībā (Southern Adventist University) un doktora grādu Līderības un Vadības studijās (Gonzaga University), un pasniedz Āra dzīves prasmju, līderības, klinšu kāpšanas, laivošanas un slēpošanas instruktora studijas Gonzagas Universitātē ASV, kā arī ir izveidojis uzņēmumu Altus Adventures, kur organizē dažādus izdzīvošanas un Outdoor pasākumus, veic apmācības, kā arī ir vairāku nozīmīgu publikāciju autors. Vairāk lasi http://www.altusadventures.com/about-altus.html

*Outdoor Adventure Training ir vides un piedzīvojumu izglītības programma, kas ietver ne vien dabas izzināšanu, bet arī sevis, līdzcilvēku un Dieva iepazīšanu caur dabu un piedzīvojumiem dabā. Tas izcils veids kā uzrunāt bērnus un jauniešus atklāt, ka dzīve ir kas vairāk par tagad redzamo un pierādāmo! To var darīt ikviens un jebkādos āra apstākļos, pat ienesot dabu telpās!

Piesakies, šīs zināšanas tev būs liels ieguvums un iedvesma!

 

Informācija

Sākas:
04/10/2018
Beidzas:
07/10/2018
Ziedojums:
70EUR
Notikums Category:
Weblapa:
http://www.bdl.lv

Vieta

Nometnes vieta Brocēnu lauku teritorija
Lielciecere, LV3851 Latvija
+ Google Karte
Tel: 28608444