Loading Events

« Visi Events

  • This event has passed.

Apmācības Deep Talk

20/10/2017 - 21/10/2017

Sv.Jāzepa klosteris Drustu iela 36a
Rīga,
Raksti mums
Apraksts

Deep Talk jeb Dziļā saruna ir Godly Play metodes atzars, kas radīts, lai palīdzētu pieaugušajiem strādājot kopā augt tuvāk vienam otram. Deep Talk specifiski darbojas ar jautājumiem, kas skar grupas vērtības un attieksmi. Tā stiprina grupu un palīdz cilvēkiem labāk sastrādāties, izmantojot grupu uzdevumus un garīgus vingrinājumus.

Tās veidotāja Tuula Valkonen saka:

“Deep Talk ir metode ir kā grupas dvēseles treniņš: tas piepilda tevi ar spēku un palīdz augt. Tu atrodi savus zaudētos muskuļus, nepieciešamās dvēseles daļas, kas ļauj tev atkal būt tai personai, kas esi. Kad tu esi tas, kas esi patiesībā un esi šeit un tagad, visa grupa var būt tie, kas viņi ir te un tagad. ”

Deep Talk ļauj izzināt grupas garīgās attiecības, atklāt problēmas un māca sadarboties tādiem, kādi mēs esam. Tas nenotiek ar ātriem saliedzēšanas uzdevumiem vai izklaidējošām aktivitātēm. Šī metode ir rimts grupas treniņš-terapija un palīdz izināt vairāk un dziļāk: “Kas mēs esam? Kā mums kopā darboties? Kā patiesi cienīt vienam otru strādājot kopā? ”  Mēs kopīgi mācāmies cilvēcības valodu, kas ir ļoti būtiska strādājot kopā, bet ikdienas darbu steigā bieži tiek piemirsta.

Tuula Valkonen vadīs 1 dienas semināru Godly Play kalpotājiem un sagatavos viņus tālākam darbam pieaugušo grupās.

Informācija

Sākas:
20/10/2017
Beidzas:
21/10/2017
Event Category:
Weblapa:
https://deeptalkfinn.wordpress.com/

Vieta

Sv.Jāzepa klosteris Drustu iela 36a
Rīga,
+ Google Map
Weblapa: http://www.betanija-op.lv/?id=269